BezpiecznaCiaza112023

kredyt

7 lata 4 tygodni temu #1059054 przez midnight79
Ja w ogóle nie znam tej firmy. Pierwszy raz o niej słyszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061869 przez mirena
W jaki sposób na czas opłacacie kredyt>? zdaża się wam o czymś zapomnieć ? Jaki macie sposób na dokonanie płatności? ja zdecydowanie stawiam na bm.pl/#!/przelewy/start . Mogę sobie wcześniej zaplanować zapłate za gaz, prąd, wode a nawet za telefon. Cenie sobie praktyczne i szybkie rozwiązania, dzięki którym mam więcej czasu np dla rodziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062314 przez midnight79
Ja o tym akurat nie zapominam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062420 przez marynika
Też nie zapominam o rachunkach. Przecież to podstawa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062935 przez mirena
Warto zastanowić się nad innym zobowiązaniem niż kredyt, przecież jest jeszcze pożyczka chwilówka na ciekawych prowizjach lub ich brak. Na stronie credy znajdziesz aktualne dobre oferty, typowi ranking chwilówek, dzięki temu dowiesz się co aktualnie można zaoferować. Pożyczkę, często bierze się w sieci, tutaj jest zawsze taniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063889 przez monimm82
Nie ma co się obawiać takich kredytów, musicie tylko dobrze wypytać konsultanta i czytać umowy, wtedy nic was nie zaskoczy. Jeśli traficie na dobrą, sprawdzoną firmę, to nawet o to nie musicie się martwić ;) Znajoma nie miała żadnych problemów z kredytem dla jej firmy od bosspozyczka.pl/ . Wszystko jasno jest przedstawione na ich stronie. Tam również możecie złożyć wniosek o kredyt i czekać wygodnie aż pieniądze przyjdą na wasze konto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063914 przez Quake
Pożyczka to nie kredyt, kiedy ludzie to zrozumieją? Poza tym, od pożyczek lepiej się trzymać z daleka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064141 przez aniaola37
Ta taki wydatek wystarczy pożyczka, wydaje mi się, że tak do 5 tys spokojnie powinno wystarczyć, jeżeli jeszcze koszty będą wieksze to na pewno powinna wystarczyć pożyczka krótkoterminowa od mikrorata.pl/ . Możesz u nich pożyczyć nawet do 10 tys złotych więc idalnie. Wszystko możesz załatwić on-line bez wychodzenia z domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064236 przez elegancka
Mądra pożyczka nie musi być zła. Trzeba tylko być świadomym konsumentem. Tak - konsumentem. Dlaczego? Bo pożyczka jest produktem. Nie ukrywam - czasem zdarza mi się, że do wypłaty zabraknie grosza. Wtedy korzystam z https://concash.pl/ . Nie wpadłam przez to w spiralę zadłużenia i jakoś sobie radzę z tym wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064282 przez Domii1983
Ja uważam, że jak już brać pożyczke to tylko z banku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064414 przez Quake
Racja, choć zdecydowanie lepiej i bezpieczniej sięgnąć po kredyt, choć o niego nie jest łatwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066621 przez ulke
O ile oczywiście możesz starać się o kredyt. Jesli ktoś decyduje się na pożyczkę prywatną to znaczy, że miał problem z dostaniem tej pożyczki w banku. I dlatego też świadomie decyduje się na nieco droższą opcję....

Polecam szukać promocji na takie pożyczki bo czasami potrafią być naprawdę dobre. Przykłądem tutaj jest firma moneyman: www.moneyman.pl/jak-dzialamy
1500 zł za darmo na 61 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #1068385 przez zabki
  • Ciekawe informacje z tymi kredytami jednak wiele ofert można również znaleźć na tym portalu www.bezbiku.info/ .

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    5 lata 2 miesiąc temu #1068409 przez zofialipska
    Choć jest wielu przeciwników kredytów, ja uważam że jeśli mamy jakąś potrzebę, na którą nie mamy odłożonych środków, a mamy możliwosc spłacic ją w kilku ratach, to warto skorzystać. dzięki temu w zeszłym roku kupiłam swój wymarzony rower vellberg.pl/miejskie/ który po kilku ratach spłaciłam. Wszystko w granicach rozsądku jest dobre

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    4 lata 9 miesiąc temu #1068857 przez iwonka385
    Bo to zawsze jest stres, ale niektórzy go przetrwali to może i my przetrwamy. Różne mam dzisiaj rozmyślania. Znalazłam wpis o chwilówkach finansierra.pl/blog/czy-chwilowki-sa-bez...c-pozyczki-chwilowki i czytam sobie teraz na ten temat. Znacie kogoś kto korzystał? Czy udało mu się spłacić w terminie?

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    Moderatorzy: kasiorailona
    Reklama

    Bestsellery

    • Koszulka Regularna mama

      Regularna mama

    • Koszulka Brioko baby

      Brioko Baby

    • Dzienniczek ciąży

      Dzienniczek ciąży

    • Dzienniczek żywienia dziecka

      Dzienniczek żywienia

    • Dzienniczek żywienia maluszka

      Dzienniczek żywienia

    Reklama

    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl